Споредете до 4 продукти:

Petlas Multi Action PT565 245/40 R17 95Y

Petlas

Petlas Multi Action PT565245/40 R17 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Petlas
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8680830036107
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  127 €

Цена по парче

127 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот