Споредете до 4 продукти:

Petlas IND-35 10 D16.5 138A3

Petlas

Petlas IND-3510 D16.5 138A3

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Petlas
Ширина:
10
Конструкција:
D
Дијаметар:
16.5
Индекс на товар:
138
Индекс на брзина:
A3
EAN:
8680830017991

Највисока цена:  242,9 €

Цена по парче

242,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,5 €

Назад кон врвот