Споредете до 4 продукти:

Petlas IND-25 18.4 D26 158A8

Petlas

Petlas IND-2518.4 D26 158A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Petlas
Ширина:
18.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
26
Индекс на товар:
158
Индекс на брзина:
A8

Највисока цена: 

Назад кон врвот