Споредете до 4 продукти:

Petlas IND-25 16.9 D24 149A8

Petlas

Petlas IND-2516.9 D24 149A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Petlas
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830008135

Највисока цена:  667,2 €

Цена по парче

667,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,45 €

Назад кон врвот