Споредете до 4 продукти:

Petlas IND-25 16.0/70 D20 154A8

Petlas

Petlas IND-2516.0/70 D20 154A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Petlas
Ширина:
16.0
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
154
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830007756

Највисока цена:  626,5 €

Цена по парче

626,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,45 €

Назад кон врвот