Споредете до 4 продукти:

Petlas IND-15 405/70 D20 154A8

Petlas

Petlas IND-15405/70 D20 154A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Petlas
Ширина:
405
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
154
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830007725

Највисока цена:  736,4 €

Цена по парче

736,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  120 €

Назад кон врвот