Споредете до 4 продукти:

Petlas IND-15 12 D16.5

Petlas

Petlas IND-1512 D16.5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Petlas
Ширина:
12
Конструкција:
D
Дијаметар:
16.5

Највисока цена:  308,9 €

Цена по парче

308,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот