Споредете до 4 продукти:

Petlas IND-15 10.5/80 D18 134A8

Petlas

Petlas IND-1510.5/80 D18 134A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Petlas
Ширина:
10.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
134
Индекс на брзина:
A8

Највисока цена:  357,4 €

Цена по парче

357,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,45 €

Назад кон врвот