Споредете до 4 продукти:

Petlas IND-15 10 D16.5

Petlas

Petlas IND-1510 D16.5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Petlas
Ширина:
10
Конструкција:
D
Дијаметар:
16.5

Највисока цена:  212 €

Цена по парче

212 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,98 €

Назад кон врвот