Споредете до 4 продукти:

Petlas IMT 08 600/50 D22.5 144A8

Petlas

Petlas IMT 08600/50 D22.5 144A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
600
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
144
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4053943095905

Највисока цена:  756,8 €

Цена по парче

756,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  102,15 €

Назад кон врвот