Споредете до 4 продукти:

Petlas IMF 18 600/50 D22.5 156A8

Petlas

Petlas IMF 18600/50 D22.5 156A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
600
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830007541

Највисока цена:  706,7 €

Цена по парче

706,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  102,15 €

Назад кон врвот