Споредете до 4 продукти:

Petlas IMF 18 550/60 D22.5 167A8

Petlas

Petlas IMF 18550/60 D22.5 167A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
550
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
167
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830007527

Највисока цена:  707,7 €

Цена по парче

707,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,45 €

Назад кон врвот