Споредете до 4 продукти:

Petlas IMF 18 500/60 D22.5 163A8

Petlas

Petlas IMF 18500/60 D22.5 163A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
500
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
163
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830007480

Највисока цена:  689,6 €

Цена по парче

689,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  62,46 €

Назад кон врвот