Споредете до 4 продукти:

Petlas HL10 5.00 D8

Petlas

Petlas HL105.00 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Petlas
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
8680830003765

Највисока цена:  56,6 €

Цена по парче

56,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,25 €

Назад кон врвот