Споредете до 4 продукти:

Petlas HL10 4.00 D8 94A5

Petlas

Petlas HL104.00 D8 94A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Petlas
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
A5
EAN:
4250915104188

Највисока цена:  57,9 €

Цена по парче

57,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,99 €

Назад кон врвот