Споредете до 4 продукти:

Petlas HL10 18x7.00 D8 125A5

Petlas

Petlas HL1018x7.00 D8 125A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Petlas
Ширина:
18x7.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
125
Индекс на брзина:
A5
EAN:
4250915104201

Највисока цена:  71,2 €

Цена по парче

71,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,25 €

Назад кон врвот