Споредете до 4 продукти:

Petlas Full Grip PT925 155 R12 88/86N

Petlas

Petlas Full Grip PT925155 R12 88/86N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Petlas
Ширина:
155
Конструкција:
R
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
88/86
Индекс на брзина:
N
EAN:
8680830029253
ЕУ Етикета:
D
A
71 dB

Највисока цена:  72,5 €

Цена по парче

72,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,99 €

Назад кон врвот