Споредете до 4 продукти:

Petlas Explero Winter W671 275/55 R19 111H

Petlas

Petlas Explero Winter W671275/55 R19 111H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Petlas
Ширина:
275
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
H
EAN:
8680830019445
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  160,5 €

Цена по парче

160,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,16 €

Назад кон врвот