Споредете до 4 продукти:

Petlas Explero Winter W671 265/50 R20 111H

Petlas

Petlas Explero Winter W671265/50 R20 111H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Petlas
Ширина:
265
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
H
EAN:
8680830019513
ЕУ Етикета:
B
C
71 dB

Највисока цена:  183,6 €

Цена по парче

183,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,42 €

Назад кон врвот