Споредете до 4 продукти:

Petlas Explero Winter W671 255/70 R16 111T

Petlas

Petlas Explero Winter W671255/70 R16 111T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Petlas
Ширина:
255
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
T
EAN:
8680830002751
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  154,6 €

Цена по парче

154,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,42 €

Назад кон врвот