Споредете до 4 продукти:

Petlas Elegant PT311 165/70 R12 77T

Petlas

Petlas Elegant PT311165/70 R12 77T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Petlas
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
T
EAN:
8680830000221
ЕУ Етикета:
F
C
69 dB

Највисока цена:  37,7 €

Цена по парче

37,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот