Споредете до 4 продукти:

Novex Van Speed 3 235/65 R16 115R

Novex

Novex Van Speed 3235/65 R16 115R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115
Индекс на брзина:
R
EAN:
4718022015518
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  120,2 €

Цена по парче

120,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,72 €

Назад кон врвот