Споредете до 4 продукти:

Novex Van Speed 3 225/75 R16 121/120R

Novex

Novex Van Speed 3225/75 R16 121/120R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/120
Индекс на брзина:
R
EAN:
4718022015501
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  128,2 €

Цена по парче

128,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,72 €

Назад кон врвот