Споредете до 4 продукти:

Novex Van Speed 3 225/65 R16 112R

Novex

Novex Van Speed 3225/65 R16 112R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
R
EAN:
4718022015495
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  112,5 €

Цена по парче

112,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот