Споредете до 4 продукти:

Novex Van Speed 3 215/75 R16 113/111R

Novex

Novex Van Speed 3215/75 R16 113/111R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/111
Индекс на брзина:
R
EAN:
4718022015488
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  119,4 €

Цена по парче

119,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,72 €

Назад кон врвот