Споредете до 4 продукти:

Novex Van Speed 3 215/70 R15 109R

Novex

Novex Van Speed 3215/70 R15 109R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
R
EAN:
4718022015426
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  102,8 €

Цена по парче

102,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот