Споредете до 4 продукти:

Novex Van Speed 3 215/65 R16 109T

Novex

Novex Van Speed 3215/65 R16 109T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
T
EAN:
4718022015471
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  105,3 €

Цена по парче

105,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот