Споредете до 4 продукти:

Novex Van Speed 3 205/75 R16 110T

Novex

Novex Van Speed 3205/75 R16 110T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
T
EAN:
4718022015464
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  106,2 €

Цена по парче

106,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот