Споредете до 4 продукти:

Novex Van Speed 3 205/65 R16 107T

Novex

Novex Van Speed 3205/65 R16 107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
T
EAN:
4718022015457
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  101,2 €

Цена по парче

101,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот