Споредете до 4 продукти:

Novex Van Speed 3 195/75 R16 107R

Novex

Novex Van Speed 3195/75 R16 107R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
R
EAN:
4718022015440
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  99,7 €

Цена по парче

99,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот