Споредете до 4 продукти:

Novex Van Speed 3 195/70 R15 104R

Novex

Novex Van Speed 3195/70 R15 104R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
R
EAN:
4718022015402
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  91,3 €

Цена по парче

91,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот