Споредете до 4 продукти:

Novex Van Speed 3 175/65 R14 90T

Novex

Novex Van Speed 3175/65 R14 90T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
T
EAN:
4717784260358
ЕУ Етикета:
F
C
71 dB

Највисока цена:  78,3 €

Цена по парче

78,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот