Споредете до 4 продукти:

Novex Super Speed A3 245/45 R18 100W

Novex

Novex Super Speed A3245/45 R18 100W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
W
EAN:
4718022015211
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  111,7 €

Цена по парче

111,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,72 €

Назад кон врвот