Споредете до 4 продукти:

Novex Super Speed A3 245/40 R18 97W

Novex

Novex Super Speed A3245/40 R18 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
4718022015310
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  102,9 €

Цена по парче

102,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот