Споредете до 4 продукти:

Novex Super Speed A3 235/55 R17 103W

Novex

Novex Super Speed A3235/55 R17 103W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
W
EAN:
4718022015280
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  129,4 €

Цена по парче

129,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,72 €

Назад кон врвот