Споредете до 4 продукти:

Novex Super Speed A3 235/45 R18 98W

Novex

Novex Super Speed A3235/45 R18 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
4718022015303
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  106,3 €

Цена по парче

106,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот