Споредете до 4 продукти:

Novex Super Speed A3 235/40 R18 95W

Novex

Novex Super Speed A3235/40 R18 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
4718022015389
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот