Споредете до 4 продукти:

Novex Super Speed A3 225/55 R16 99W

Novex

Novex Super Speed A3225/55 R16 99W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
4718022015358
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  95,3 €

Цена по парче

95,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот