Споредете до 4 продукти:

Novex Super Speed A3 225/50 R17 98W

Novex

Novex Super Speed A3225/50 R17 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
4718022015181
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  95,8 €

Цена по парче

95,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот