Споредете до 4 продукти:

Novex Super Speed A3 215/40 R17 87W

Novex

Novex Super Speed A3215/40 R17 87W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
W
EAN:
4718022015365
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  90,1 €

Цена по парче

90,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот