Споредете до 4 продукти:

Novex Super Speed A3 205/55 R16 94W

Novex

Novex Super Speed A3205/55 R16 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
4718022015112
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  83,5 €

Цена по парче

83,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот