Споредете до 4 продукти:

Novex Super Speed A3 205/40 R17 84W

Novex

Novex Super Speed A3205/40 R17 84W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
W
EAN:
4718022015242
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  78,6 €

Цена по парче

78,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот