Споредете до 4 продукти:

Novex NX-Speed 3 215/65 R16 102H

Novex

Novex NX-Speed 3215/65 R16 102H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
4718022014931
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот