Споредете до 4 продукти:

Novex NX-Speed 3 215/60 R17 100H

Novex

Novex NX-Speed 3215/60 R17 100H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
4718022014948
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  103,9 €

Цена по парче

103,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот