Споредете до 4 продукти:

Novex NX-Speed 3 215/60 R16 99V

Novex

Novex NX-Speed 3215/60 R16 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022014924
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  92,5 €

Цена по парче

92,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот