Споредете до 4 продукти:

Novex NX-Speed 3 215/55 R18 99V

Novex

Novex NX-Speed 3215/55 R18 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022015105
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  105,6 €

Цена по парче

105,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот