Споредете до 4 продукти:

Novex NX-Speed 3 205/60 R16 96H

Novex

Novex NX-Speed 3205/60 R16 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
4718022014825
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  90,3 €

Цена по парче

90,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот