Споредете до 4 продукти:

Novex NX-Speed 3 205/55 R16 91V

Novex

Novex NX-Speed 3205/55 R16 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022014818
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  78,8 €

Цена по парче

78,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот