Споредете до 4 продукти:

Novex NX-Speed 3 195/65 R15 91V

Novex

Novex NX-Speed 3195/65 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022014788
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  78 €

Цена по парче

78 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот