Споредете до 4 продукти:

Novex NX-Speed 3 195/60 R15 88H

Novex

Novex NX-Speed 3195/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Novex
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
4718022014887
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот